Windows 10 reviOS vs Extreme performance

pazzalt

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaslar internetten daha az kaynak harcayan Windows'lara baktigim zaman bir Türk'lerin yaptigi Windows Extreme performance, bir de reviOS cikiyor hangisini kurmak daha mantiklidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar internetten daha az kaynak harcayan Windows'lara baktigim zaman bir Türk'lerin yaptigi Windows Extreme performance, bir de reviOS cikiyor hangisini kurmak daha mantiklidir?
Bence saf olanını kur içine hangi keyloggerları, hangi solucanları koyuyorlar belli değil.
İçinde Microsoft uygulaması (şu yanında gelen programlardan) istemiyorsan Windows 10 LTSC kur.

Arkadaslar internetten daha az kaynak harcayan Windows'lara baktigim zaman bir Türk'lerin yaptigi Windows Extreme performance, bir de revios cikiyor hangisini kurmak daha mantiklidir?

Her ikisi de mantıksızdır ben denedim dualboot ve VM de VM de pek bir şey anlamadım kurduğum zaman dualboot gerçek Windows 10 dosyalarını bozmuştu ve keylogger bulmuştum modlu Windows sürümleri Home ile aynı performansı sergiler modlular her şeyini çalar :D.

Kesinlikle kurmayın derim.
İçinde nasıl truva atları, solucanlar geziyor belli değil.
Eğer hafif versiyon istiyorsanız Win10h Home ya da 8.1 Home kurun.

Eskiden bende performans sürümleri adı altında birkaç sistem denemiştim. Hızlı olanları var içlerinde ancak ne olup bittiği belirsiz. Her zaman orjinal sürüm kullanın ve optimizasyonlarınızı kendiniz yapın ki bence çok zahmet etmeden de performans alınabilir.

Oyun için performans istiyorsanız ReviOS kullanabilirsiniz. Eğer satın alma işlemleri vs için korkuyorsanız bu işlemler için diğer diskinize temiz orijinal Win 7 kurarsınız ya da bu işlemleri telefonunuzdan gerçekleştirebilirsiniz. Gerce aylardır kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim. Zaten sitelerinde şu şekilde uyarılar veriyor bunları kabul etmiş oluyorsunuz.

herhangi bir özel Windows ISO (sunulanlar gibi) için kapsamlı olmayan bir risk listesi aşağıdakilerin bir kısmını veya tamamını içerir:

Kötü amaçlı gizli tuş vuruşu kaydı ve üçüncü taraf sunuculara yükleme - e-posta adreslerini, hesapları ve şifreleri içerir; kişisel verilerin toplanması.
Yükleme: - Kişisel dosyalar; - kişisel dosyaların ayrıntıları; - açılan dosyalar, programlar, ayarlar değişti, ziyaret edilen web siteleri (listeleri); - bellek dökümü.
Sistemin kripto para madenciliği için kullanılması veya kötü amaçlı programların yeniden konuşlandırılması / yayılması. Genel arka kapılar.
Microsoft dışında hiçbir parti ISO'ların davranışları (ve elbette güvenlik) için% 100 kefil olamaz. Bu ISO'lar Microsoft tarafından hiçbir şekilde kısmen de olsa onaylanmamıştır.

Iyi forumlar.

Geri
Yukarı