Windows 10 roboto dosyaları nedir?

hovarda

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
Windows 10'da bu aralar 4 dosya D sürücüsüne geliyor sebebini bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

11.jpg

Windows 10'da bu aralar 4 dosya D sürücüsüne geliyor sebebini bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

Eki Görüntüle 227484
Zannımca bir programın kullandığı font tipi.. Oluşturulma tarihine bak, o tarihte güncelleme yaptın mı yada yeni program yükledin mi tespit et.. Virüs vs. olcağını sanmam..

Zannımca bir programın kullandığı font tipi.. Oluşturulma tarihine bak, o tarihte güncelleme yaptın mı yada yeni program yükledin mi tespit et.. Virüs vs. olcağını sanmam..

Siliyorum yeniden geliyor, tüm programları aynı anda kurduğum için hangisi kullanıyor emin değilim

Dostum aklıma değişik bir yol geldi.. Belki iş görür :D
Klasör ayalarına girip "Bilinen Dosya Uzantılarını Gizle"nin yanındaki tiki kaldır. Sonra dört metin dosyası oluştur (başka birşey de olabilir..).. Sırayla her birine fontların adını ver. Uzantı olarak da .txt yazan yeri silip .ttf yaz. Arıdndan her bir dosyaya sağ tıklayıp ayarlardan "Salt Okunur"u işaretle.. Bunları fontların bulunduğu yere at ve diğerlerini sil.. Bir program duracaktır büyük ihtimalle.. Onu silersin yada işine yarayan bir programsa kullanırsın.. :D Garanti yöntem değil. Ama daha önce denemiştim sanırım bu şekilde (y)

Dostum bence UC Browser indir derim :D Daha iyi Chrome'a göre.. Pek çok ekstra özelliği var. Kasma, kapanma derdi de yok.. (y) Bu fontlardan da kurtulursun..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı