Windows 10 RTM 10525

Serkan Doğan

Kilopat
Makaleler
66
Yer
İstanbul
Arkadaşlar başlık nasıl olsun diye fazla uğraşmadım. Siteden Windows 10 Pro yu indirdim.

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum
Bu linkteki Mega.co.nz sitesinden indirip kurmuştum.
Aylar geçti güncelleme geldi. Ve birisinde güncellemenin adı th2_release Professional 10525 yazıyordu. Bunu da indirip güncelledim.

Ama şimdi sağ altta Windows 10 Pro Insider Preview Değerlendirme Kopyası. Build 10525 yazıyor. Acaba bu ne oluyor. Bilgilendirme yapar mısınız?
@Recep Baltaş @Ali Güngör @Murat5038

Acaba bu ne oluyor. Bilgilendirme yapar mısınız?
Önceden de dediğim gibi geliştirme hala devam ediyor. Siz geliştirme sürümünden güncelleme yapmışsınız o yüzden güncel insider sürümüne geçmişsin. Stabil sürümde kalsa idin 10240'a geçecektin.

Önceden de dediğim gibi geliştirme hala devam ediyor. Siz geliştirme sürümünden güncelleme yapmışsınız o yüzden güncel insider sürümüne geçmişsin. Stabil sürümde kalsa idin 10240'a geçecektin.
İlk başta o sürüm kuruluydu. Sosyal Windows 10 kısmından indirdim. Sonra Update geldi dedim herhalde bu daha iyi kurulsun. Şimdi kafamda 2 soru var. Bunları sormak istiyorum.
1)Build 10240 RTM sürüm yani onaylanmış sürüm. Ama benim geçmiş olduğum sürüm Daha güncel olan fakat onaylanmamış Build 10525 sürümü değil mi?
2) Dosyalarımı kaybetmeden Build 10240 RTM sürümüne nasıl dönebilirim? Windows.old dosyası hala duruyor. @Murat5038

İlk başta o sürüm kuruluydu. Sosyal Windows 10 kısmından indirdim. Sonra Update geldi dedim herhalde bu daha iyi kurulsun. Şimdi kafamda 2 soru var. Bunları sormak istiyorum.
1)Build 10240 RTM sürüm yani onaylanmış sürüm. Ama benim geçmiş olduğum sürüm Daha güncel olan fakat onaylanmamış Build 10525 sürümü değil mi?
2) Dosyalarımı kaybetmeden Build 10240 RTM sürümüne nasıl dönebilirim? Windows.old dosyası hala duruyor. @Murat5038
1. Biri stabil sürüm, diğeri sorunlar çıkabilecek insider sürümü. Korsan Windows kullanmak yerine insider sürümü kullanın.
2. Daha önce de yazdığım gibi ayarlar > güncelleştirme > kurtarma bölümünden eski sisteme dönebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı