Windows 10 Scanning and Repairing Sorunu

Berat141

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 yaptıktan yaklaşık 2. hafta sonra bu hatayı alıyorum. Ve bu hatayı aldıktan sonra da bilgisayarım normal sürede 1.2 dk'da başlar iken 10 dk'da başlıyordu. Ağır ağır USB ile format atmayı denedim. BIOS ayarlarından bir türlü yapamadım. USB'de format diski var. Windows 10 için ama önerdiğiniz her yolu denedim olmadı. Lütfen bana yardımcı olun. Bilgisayarıma USB'den format atmak istiyorum, atamıyorum. Windows 8.1'e dönmek istiyorum hata alıyorum :(
WP_20150830_13_06_12_Pro.jpg

Usb yazdırmak için rufus programını kullanın. Uefi desteğiniz yoksa 1. Seçenek olan Mbr bios seçeneğiyle yazdırın. Uefi için gpt olan 3. Seçenek uefi desteğiniz varsa kurun. Biostan usb boot özelliğini açın. Boot sırası varsa usbyi üste alın. Bilgisayar modelinizi yazarsanız bios özellikleri hakkında daha net bilgi verebiliriz.

Ayrıca sabit diskiniz hasar görmüş olabilir. Kurulum medyası ile diskin bütün bölümlerini silip kurulum yapın. Sorun düzelmezse geri dönüş yapın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı