Windows 10 Ses Düzeyi Sorunu

Yer
Antalya Manavgat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Merhaba arkadaşlar. Benim sorunum, mesela PC ses %20'de ama video veya müzik açtığımda ses bir anda %30 veya 40 gibi geliyor ama %19 düşürünce ya da 21'e çıkarınca hemen normale dönüyor. Video izlerken videoyu durduruyorum ve PC'de başka bir iş yapıyorum tekrar videoya gelince yine ses yükseliyor ve seste oynama yapınca düzeliyor. Ben eskiden bu sorunu çözmüştüm Asus audiowizard kurulu olunca sorun ortadan kalkıyordu ve kurmak içinde Realtek ses sürücüsünü yükleyince geliyordu ama şimdi gelmiyor ve en güncel sürümü olsa da düzelmiyor yardımlarınız bekliyorum.

Bu sorun Asus marka PC'lerde oluyor. Asus'un sizin PC için sunduğu sürücüyü kullanınca sorun düzeliyor. Eski sürücü oluyor ama stabil bir şekilde çalışıyor. Benim bilgisayar 2013 model ve sürücüleri hiç güncelleme almamış bende 2013 model sürücü kullanıyorum ve sorun yok şuan. Sizde kendi marka ve model PC'nizin support sayfasından bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı