Windows 10 setup hatası

Roma1972

Hectopat
Merhabalar benim laptopum Windows 7. 2-3 tane Windows 10 indirdim setupla kurmak istedim lakin hata verdi diye MediaCreatonTool'dan indirdim her şey düzgün giderken 54% de dondu kaldı. 3 4 saat bekledim olmadı. 2 3 kez yeniden denedim yine de 54% de kaldı. Sonra yeniden başlattığımda hata kodu falan geldi SS atarım alta. Yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler :)

Dosya Ekleri

• Hata.png
    Hata.png
    16,9 KB · Görüntüleme: 66
Merhabalar benim laptopum Windows 7. 2-3 tane Windows 10 indirdim setupla kurmak istedim lakin hata verdi diye mediacreatontool'dan indirdim her şey düzgün giderken 54% de dondu kaldı. 3 4 saat bekledim olmadı. 2 3 kez yeniden denedim yine de 54% de kaldı. Sonra yeniden başlattığımda hata kodu falan geldi SS atarım alta. Yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler :)

Dosyanın içindeki setup dosyasıyla kuramazsınız. USB ile Boot etmeyi deneyin.

Windows 7 üstünden mi yüklemeye çalışıyorsun? Kullandığın Windows 7 32 Bit ise, 32 Bit Windows 10.... 64 Bit ise, 64 Bit Windows 10 yükleme gerekiyor. Ayrıca Media creation tool ile Windows üstünden upgrade yapılamıyor şu anda. Adı üstünde medya dosyası oluşturma aracı. ISO dosyası oluşturup sıfırdan format atmak için kullanılıyor. Nereden ISO indirirseniz indirin. Rufus yada başka bir program ile USB belleğe yazdırıp bilgisayara format atarak kurmanız gerek.

Bende Windows 7 64 Bit ve Disk Yeri Yok. USB ile olmuyor kuzenim 2 3 kez denedi. Ben Setup la kurmak istiyorum. yani dvd siz usb siz. önereceğiniz bir site varmı oradan indireyim?
Windows 7 üstünden mi yüklemeye çalışıyorsun? Kullandığın Windows 7 32 Bit ise, 32 Bit Windows 10.... 64 Bit ise, 64 Bit Windows 10 yükleme gerekiyor. Ayrıca Media creation tool ile Windows üstünden upgrade yapılamıyor şu anda. Adı üstünde medya dosyası oluşturma aracı. ISO dosyası oluşturup sıfırdan format atmak için kullanılıyor.

USB ile kurulmuyor diye bir şey yok.
Hata alırsanız detaylıca belirtin.

Yeni konular

Geri
Yukarı