Windows 10 sıfırlama işlemi takılı kaldı

t0lg4drc15

Centipat
Daha fazla  
RAM
16gb
SSD veya HDD modeli
480gb
Ekran kartı
Gtx1650
Anakart
410
İşlemci
İ3 10.nesil
Windows 10 sıfırlama işleminde fotoğrafta belirttiğim şekilde yaklaşık 1.5 saattir bekliyorum. Ne yapmam gerek? Şu an sıfırlama işlemi devam mı ediyor yoksa başka şeyler mi yapmam lazım. İlk defa masaüstü bilgisayarda sıfırlama işlemi başlattım.

Dosya Ekleri

• P_20221223_145726_vHDR_Auto_1.jpg
    P_20221223_145726_vHDR_Auto_1.jpg
    178,4 KB · Görüntüleme: 61
Belirli bir ilerleme % göremedim normalde böyle gözükmüyordu. Beklemeye devam edin bence zaten sıfırlama işlemi uzun sürer ve bazen takılabilir.

Windows 10 sıfırlama işleminde fotoğrafta belirttiğim şekilde yaklaşık 1.5 saattir bekliyorum. Ne yapmam gerek? Şu an sıfırlama işlemi devam mı ediyor yoksa başka şeyler mi yapmam lazım. İlk defa masaüstü bilgisayarda sıfırlama işlemi başlattım.

Bu kurulum işlemleri internet hızına göre değişkenlik gösterebilir. Biraz beklemeniz gerekiyor.

Arada altta bir yazı yazıp siliniyor heralde arka planda kurulum yapıyor sadece beklemem lazım sanırım. 24 mb download var 5mb upload. Yani kısacası bitesiye kadar devam etmem gerek. Hiçbir tuşa vs basmama gerek yok demi?

Bu kurulum işlemleri internet hızına göre değişkenlik gösterebilir. Biraz beklemeniz gerekiyor.
Yaklaşık 2 saat oldu. Bilgisayarı kapatıp açsam sıkıntı olur mu? Yoksa 2 3 saat daha bekliyim mi garanti olsun diye? Tek yaptığım sıfırlama işlemini başlatmak. Tüm c deki her şeyi silmeyi işaretledim. Hazırlığa geçmişti sonra otomatik yeniden başladı ve hala bu şekilde bekliyorum.

Son düzenleme:
Arada altta bir yazı yazıp siliniyor herhalde arka planda kurulum yapıyor sadece beklemem lazım sanırım. 24 MB download var 5MB upload. Yani kısacası bitesiye kadar devam etmem gerek. Hiçbir tuşa vs basmama gerek yok değil mi?

Yaklaşık 2 saat oldu. Bilgisayarı kapatıp açsam sıkıntı olur mu? Yoksa 2 3 saat daha bekleyeyim mi garanti olsun diye? Tek yaptığım sıfırlama işlemini başlatmak. Tüm Cdeki her şeyi silmeyi işaretledim. Hazırlığa geçmişti sonra otomatik yeniden başladı ve hala bu şekilde bekliyorum.

O zaman kurulumu yeniden başlatın ve tüm adımları eksiksiz yapın. Tahmini genelde 30 dakika ile 1 saat arasında sıfırlama yaptığımı hatırlıyorum. 2 saat ve üstü biraz uzun süre, çok kötü internet bağlantınız yoktur diye düşünüyorum.

O zaman kurulumu yeniden başlatın ve tüm adımları eksiksiz yapın. Tahmini genelde 30 dakika ile 1 saat arasında sıfırlama yaptığımı hatırlıyorum. 2 saat ve üstü biraz uzun süre, çok kötü internet bağlantınız yoktur diye düşünüyorum
O zaman kurulumu yeniden başlatın ve tüm adımları eksiksiz yapın. Tahmini genelde 30 dakika ile 1 saat arasında sıfırlama yaptığımı hatırlıyorum. 2 saat ve üstü biraz uzun süre, çok kötü internet bağlantınız yoktur diye düşünüyorum.
Bilgisayarı yeniden başlattım ve windows yükleniyor %24 yazdı. Ama bu aşamaya geçmeden önce şu uyarıyı verdi: bilgisayarınız sıfırlanırken tüm dosyaları

Bilgisayarı yeniden başlattım ve windows yükleniyor %24 yazdı. Ama bu aşamaya geçmeden önce şu uyarıyı verdi: bilgisayarınız sıfırlanırken tüm dosyaları gibi bir şey dedi ve anladım a tıkladım şuanda windows yükleniyor aşamasına geçti

Bilgisayarı yeniden başlattım ve Windows yükleniyor %24 yazdı. Ama bu aşamaya geçmeden önce şu uyarıyı verdi: Bilgisayarınız sıfırlanırken tüm dosyaları gibi bir şey dedi ve anladım a tıkladım şu anda Windows yükleniyor aşamasına geçti

Tamamdır, işlemler bittiği zaman yazarsınız.

Geri
Yukarı