Windows 10 Single Language dili nasıl değiştirilir?

Furkan Çal

Decapat
Daha fazla  
Yurt dışından getirdiğim bilgisayarımı Türkçe yapmak istiyorum fakat sıfırlamadan işletim sistemi Windows 10 Single Language sürüm ise 21h1. dil paketi yüklendiğinde "your Windows licence supports only One display language" yazısını görüyorum çözüm bekliyorum.

Yurt dışından getirdiğim bilgisayarımı Türkçe yapmak istiyorum fakat sıfırlamadan işletim sistemi Windows 10 Single Language sürüm ise 21h1. dil paketi yüklendiğinde "your Windows licence supports only One display language" yazısını görüyorum çözüm bekliyorum.
"Yalnızca bir dil paketine izin verilir" veya "Windows lisansınız yalnızca bir görüntüleme dilini destekliyor" mesajı alırsanız, Windows 10'un tek dilli sürümünüz vardır. Windows 10 dil sürümünüzü nasıl kontrol edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

1. Başlat'ı seçin > Ayarlar > Hakkında öğesini seçin ve ardından Windows özellikleri bölümüne gidin.
  2. Sürüm'ün yanında Windows 10 Home Tek Dil görüyorsanız , Windows 10'un tek dilli bir sürümüne sahipsiniz ve Windows 10 Home veya Windows 10 Pro'ya yükseltme satın almadığınız sürece yeni bir dil ekleyemezsiniz.

Aslında mümkün fakat uygun dosyaları bulmak gerekir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benimki de Single zamanında bir oyun yüklemiştim dil Türkçe diye çalıştırmadı. Ben de arkadaşın attığı video gibi bir video izlemiştim dosyaların değişimi falan olan. Dediklerini uyguladım. Sanırım beceremedim çöktü bilgisayar. Sonra sil bir daha format at. Bende dili artık İngilizce kullanıyorum uğraşılmıyor. Gayet de güzel oldu bir sorun oldu mu çok daha fazla video bulabiliyorsun. Alışmak lazım. Tavsiyem bu işlerde iyi değilsen hiç bulaşma dosya değişimi felan. En küçük bir hatada çökebilmesi muhtemel. Sonuçta sistemin önemli bir dosyası.

"Yalnızca bir dil paketine izin verilir" veya "Windows lisansınız yalnızca bir görüntüleme dilini destekliyor" mesajı alırsanız, Windows 10'un tek dilli sürümünüz vardır. Windows 10 dil sürümünüzü nasıl kontrol edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

1. başlat'ı seçin > ayarlar > hakkında öğesini seçin ve ardından Windows özellikleri bölümüne gidin.
  2. sürüm'ün yanında Windows 10 Home tek dil görüyorsanız, Windows 10'un tek dilli bir sürümüne sahipsiniz ve Windows 10 Home veya Windows 10 Pro'ya yükseltme satın almadığınız sürece yeni bir dil ekleyemezsiniz.

Aslında mümkün fakat uygun dosyaları bulmak gerekir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benimki de Single zamanında bir oyun yüklemiştim dil Türkçe diye çalıştırmadı. Ben de arkadaşın attığı video gibi bir video izlemiştim dosyaların değişimi falan olan. Dediklerini uyguladım. Sanırım beceremedim çöktü bilgisayar. Sonra sil bir daha format at. Bende dili artık İngilizce kullanıyorum uğraşılmıyor. Gayet de güzel oldu bir sorun oldu mu çok daha fazla video bulabiliyorsun. Alışmak lazım. Tavsiyem bu işlerde iyi değilsen hiç bulaşma dosya değişimi falan. En küçük bir hatada çökebilmesi muhtemel. Sonuçta sistemin önemli bir dosyası.

Teşekkürler formatla OEM sürümden çıktım.

Geri
Yukarı