Windows 10 sistem geri yükleme

Bahadır20

Centipat
Yaklaşık 1 saat önce sistem geri yükleme yaptım, sistem geri yükleme yapma amacım bugün bir virüsün bulaşmış olduğunu düşündüm. Ve o anlık format atamazdım, o yüzden sistem geri yükleme ile virüsün bulaşmadığı zamana gittim ancak 1 saat oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir müddet daha bekleyin. Fakat bence bu işlem için biraz uzun bir süre. Büyük ihtimalle biraz daha bekledikten sonra sistem geri yükleme başarısız oldu diye hata verecektir.

Vermedi hatayı ben yeniden başlattım ve ondna önce sistem geri yükleme yapıyorum şuan. Sistem geri yükleme ile yaparak bugün kü eğer virüs bulaştıysa silinir mi acaba Bi bilginiz var mı cevapınız için teşekkürler.

Vermedi hatayı ben yeniden başlattım ve ondna önce sistem geri yükleme yapıyorum şuan. Sistem geri yükleme ile yaparak bugün kü eğer virüs bulaştıysa silinir mi acaba Bi bilginiz var mı cevapınız için teşekkürler.
Kesin bir yöntem değil ama silinme ihtimali var. Sistem geri yükleme dosyalarına enfekte olduysa silinmez. En güzeli siz hiç uğraşmayın bilgisayarı güvenli modda çalıştırın daha sonra Kaspersky ile virüs taraması yapın.

Peki şuan karar verdim bilgisayarıma format atmam lazım Çünkü Malwarabytes ile tarama yaptım ve 109 tane buldu ve daha yeni yine trojen virüs tehditi buldu. Format atmam lazım ancak elimde CD ve flash yok. Temiz kurulum flash ve CD siz yapabilir miyim eski haline nasıl gelir bilgisayarım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı