Windows 10 Sistem ve Sıkıştırılmış Bellek sorunu

Windows 10 yıldönümü güncellemesini kurun. 14393 yapısı.

Windows 10 1607 sürüm 14393 yapı olan yıl dönümü güncellemesi yayınlandı. Ayarlardan güncelleme bölümünden güncelleme gözükmüyorsa bu yöntemlerle de güncelleme yapabilirsiniz. Windows 10 Medya Oluşturma Aracı ile ya da sürümünüze uygun Windows 10 14393 iso dosyasını (Home, Pro için Windows 10 seçeneği) indirip içini sıkıştırma programıyla çıkarıp setup.exe çalıştırarak otomatik olarak seçilen ayarları koruma seçeneği ile yükseltme yapabilirsiniz.

otomatik yapması lazım yapmamış. baktım şimdi güncellemeye, girer girmez indirmeye başladı. bakalım düzelecek mi :)

Güncelledim. Şuan sorun çözülmüş gibi gözüküyor. Teşekkürler.

Merhabalar temiz windows 10 kurulumu yaparsan düzelir demişlerdi ben de tekrar indirip kurmuştum fakat yine düzelmemişti sistem ve sıkıştırılmış bellek sorunu hala gözüküyordu. 2 ay sonra tekrar indirdim windows 10'un son halini Sürüm 1607 (İS Derlemesi 14393.222) ve problem çözüldü artık sistem ve sıkıştırılmış bellek görev yöneticisinde gözükmemekte.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı