Windows 10 Sorun Giderme Sorunu

Emir67

Kilopat
Daha fazla  
PC'ye reset attim ses yerinde unlem oldu. Hata duzeltme filan yaptim duzelmedi. Tekrar reset attim bu sefer hic acilmiyor. Basladiginda klavye düzeninizi seçin diyor. Sonra bir secenek belirleyin sorun gider ve PC'yi kapatma seçenekleri var. Sorun gidermedeki tum her şeyi denedim ama hiç bir türlü düzelmedi.

Lutfen yardim güncel

Beyler kimse yokmu kimse mi anlamiyo bilgisayari sifirla diyorum surucu bulunamadi filan diyo yardim edin.

Yardimlarinizi bekliyorum

PC hic acilmiyo normal baslattigimda sadece klavye sec diyodu seciyodum ve sorun gider ve PC kapat diye 2 seçenek vardi şimdi o seçeneklerde yok acildiginda siyah ekran geliyo ctrl+alt+del reset yaziyo ve biosa giriyo bitek

Kendinde atabilirsin boşuna para verme, vaktin varsa
video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu bilgisayar sifirlanamaz sürücü eksik diyo ve windows hic acilmiyo acma tusuna bastigimda siyah ekran yardim ederseniz cok sevinirim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı