Windows 10 Sürüm 1809 Yeniden Çıktı

Bana hala gelmediği için, Microsoft'un kendi güncelleme aracını indirdim. Ikındı sıkındı, yeniden başlatma lazım kısmına kadar geldi. Yeniden başlat dedim, siyah ekranda %16ya kadar geldi sonra yine yeniden başlatıp, "değişiklikler geri alınıyor" dedi. Yani güncellemedi. Bu sefer neyi bozacak bakalım diye düşünürken, daha kendini yüklemekten acizmiş meğer :) İşin kötüsü update başlatmadan önce disk alanım 71 GB idi, şuan 69 GB. Disk temizlemede sistem dosyalarını tarattım (orada update artıkları oluyor normalde), Ccleaner ile tarattım, yok bulamadım artıklarını.

Buradan windows 10 sürüm 1809 (Sept 2018) olanı seçip indirin. İso dosyasını Rufus ile Flash Bellek'e yazdırıp Bilgisayara temiz kurulum yapın. Daha sonra manuel olarak güncelleştirmeyi çalıştırın. Sorununuz kalmaz.

Temiz kurulumla uğraşmayacam, 1803de devam.
Başka bir sorundan dolayı, bilgisayara temiz kurulum yaptım. Bütün updateleri yaptı, şuan sistem güncel yeni update yok ve sürüm 1803 😁

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı