Windows 10 sürüm 2004 mavi ekran hatası

Bora Bey Vanguard'ı kaldırırsak Valorant'ı nasıl oynayacağız? Sıkıntı çıkarmasının sebebi nedir acaba?
Oynayamayacağız. Unloaded modules kısmında göründüğü için kaldırtmıştım, kullanıcı sorunu çözüldükten sonra kurmakta özgür. Özellikle Vanguard kernel seviyesinde çalışan bir AC yazılımı olduğundan mavi ekran tarzı hatalara sebep olabiliyor.

Gördüğüm kadarıyla sizin bir mavi ekran konunuz var ama eski. Hala mavi ekran alıyorsanız yeni bir konu açabilirsiniz.

Evet sıfır format üstüne hala mavi ekran hatası alıyorum. Vanguard yüklenmeden önce de alıyordum. Ram' imden şüpheleniyorum. Yanlış hatırlamıyorsam (7C02V18) bu BIOS sürümünde RAM desteği geldi anakartıma. Yani anakartla RAM'i aldığım ilk hafta. Anakartımı değiştirdikten sonra tekrar geleceğim buraya.

BIOS güncellemesi gelmiş, 2409'a güncelleyin. McAffe falan hala duruyor ama bırakalım bakalım. RAM'lerde görünüyor sorun yine. BIOS güncellemesi de çözmezse değiştirin RAM'leri, Memtest sorun bulamamış ama Windows'un aracı bulmuş.

BIOS güncellemesi gelmiş, 2409'a güncelleyin. Mcaffe falan hala duruyor ama bırakalım bakalım. RAM'lerde görünüyor sorun yine. BIOS güncellemesi de çözmezse değiştirin RAM'leri, Memtest sorun bulamamış ama Windows'un aracı bulmuş.

Kesintisiz güç kaynağım yok. Evdeki tek bilgisayar bu anakarta bir şey olursa kullanamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı