Windows 10 Sürüm 2004 Temiz Kurulum

Kerko

Decapat
Merhabalar, temiz kurulum esnasında otomatik oluşturulan Sistem, MSR ve Kurtarma adlı sürücülerinden Kurtarma bölümü otomatik oluşturulmadı bundan önceki 1909 sürümünde bu oluşturuluyordu acaba sizde de temiz kurulum yaptığınızda bu durum oluştu mu? Bu durumun Windows 10 ISO kurulumu yaparken eksik dosya sonucu olmuş olma ihtimali var mı? Sistem için ne derece önemi var bilgili arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.

Merhabalar, temiz kurulum esnasında otomatik oluşturulan sistem, MSR ve kurtarma adlı sürücülerinden kurtarma bölümü otomatik oluşturulmadı bundan önceki 1909 sürümünde bu oluşturuluyordu acaba sizde de temiz kurulum yaptığınızda bu durum oluştu mu? Bu durumun Windows 10 ISO kurulumu yaparken eksik dosya sonucu olmuş olma ihtimali var mı? Sistem için ne derece önemi var bilgili arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.

Kurulumda problem verirdi hocam eksik bir dosyada oluşturma işlemi diskleri halledip kurulumdan sonra kendisi tekrardan halledip kurar bir problem olacağını sanmam.

Kurtarma adı üzerinde Recovery HD kısmı için ayrılan kısım ki biçimlendirip kurduğunda Windows'u bu otomatik oluşur.Ayrıca Disk Yönetimi bölümü altında kontrol edebilirsin.
Bilginizi güncelleyin, 1909 sürümünde bu bölüntü vardı, 2004de gelmiyor.
Kurulumda problem verirdi hocam eksik bir dosyada oluşturma işlemi diskleri halledip kurulumdan sonra kendisi tekrardan halledip kurar bir problem olacağını sanmam.
Dediğim gibi bir sorun yok, sistem sıfır kurulduğunda o şekilde geliyor. Şubattan beri kullanıyorum.

Neden böyle bir şey yaptıklarını anlamıyorum fakat yanılmıyorsam 1903 sürümünde de bu sürücüler oluşturulmuyordu herkeste böyleyse kişisel bir şey değilmiş teşekkürler.
Arkadaşlar kurtarma bölümünü sonradan oluşturuyor galiba tekrardan format atarken bu sürücüyü gördüm.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı