Windows 10 SuperLite iyi mi?

Ben size inanamıyorum.

Niye inanmıyorsun yalan niye söyleyeyim hem söylesem ne işe yarayacak.
Ben kullanıyorum gram donma kasma yok uygulamalar ile sıkıntım yok 80 GB HDD ile bile kullandım CoD MW serisinin 3 oyununu da sığdırdım.
Ben size inanamıyorum.

Ben kullanıyorum gram donma kasma yok uygulamalar ile sıkıntım yok 80 GB HDD ile bile kullandım CoD MW serisinin 3 oyununu da sığdırdım.
Sunucu hatası oluyor 2. sayfaya geçmeye çalıştığında normal mi?

Sunucu hatası oluyor 2. sayfaya geçmeye çalıştığında normal mi?
Hocam helal olsun, böyle sabır bordo berelide vardır. Yapılmayacak şey değil, kendimden biliyorum, ama ayarlayana kadar sabır taşı oluyorsunuz.

Hocam helal olsun, böyle sabır bordo berelide vardır. Yapılmayacak şey değil, kendimden biliyorum, ama ayarlayana kadar sabır taşı oluyorsunuz.

Al bak mesela şu an beklemede iken bellek kullanımına (TeamViewer ile bağlanıyorum kusura bakmayın bilgisayar iş yerinde şu anda) yani ona rağmen bellek miktarı bu şekilde (sanal bellek atanmış halde bu arada)

Bu arada sabırlık ne var çözemedim yavaşlık desen yavaş da değil cayır cayır çalışıyor (i5 sistemimi aratmıyor resmen) bu PC yavaş diye i5'e geçtim ekran kartı bozulunca geçtim geri buna demek ki özlemiş beni tam performans vereyim bari de demiş olabilir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-11-06-23-07-14-985_com.teamviewer.teamviewer.market.mobile.jpg
    Screenshot_2021-11-06-23-07-14-985_com.teamviewer.teamviewer.market.mobile.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 26

Yeni konular

Geri
Yukarı