Windows 10 System işlemi %100 disk kullanıyor

KING561245

Femtopat
Daha fazla  
Windows 10 kullanıyorum ama bilgisayarda System diye bir şey aşırı şekilde disk alıyor. Bilgisayarda normal gezinirken kasma olmuyor ama oyun oynarken donma oluyor. HDD kullanıyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

Windows 10 kullanıyorum ama bilgisayarda System diye bir şey aşırı şekilde disk alıyor. Bilgisayarda normal gezinirken kasma olmuyor ama oyun oynarken donma oluyor. HDD kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1149967
System dediği şey bilgisayar, öyle olması normal banada oluyordu. Ekran kartı ve işlemci modelinizi atarsanız daha net yardımcı olabiliriz.

Mem Reduct belleği temizlediyse sistem o verileri tekrar koymak için diski kullanıyor olabilir. O programı çok kullanmayın.

Tamam.
System dediği şey bilgisayar, öyle olması normal bana da oluyordu. Ekran kartı ve işlemci modelinizi atarsanız daha net yardımcı olabiliriz.

RAM 4 GB.
İşlemci Intel® Core™ i3-2100 işlemci.
Disk HDD
Ekran kartı AMD 5000 series ATI 5400 series.
Mem Reduct belleği temizlediyse sistem o verileri tekrar koymak için diski kullanıyor olabilir. O programı çok kullanmayın.

Dogru söylüyorsun Mem Reduct da RAM'ı temizle dedigimde System 100% disk alıyor kapatım %20'lerde ve % 1 falan oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı