Windows 10 "SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED" mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Etaof

Zeptopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
samsung 980 pro
Ekran kartı
sapphire rx 580 4 gb
Anakart
gigabyte a 320 m2s h
İşlemci
ryzen 5 1600
Arkadaşlar merhaba, SSD ve RAM değişikliği yaptıktan sonra bilgisayarı yük altına sokacak bir durum olduğu zaman mavi ekran alıyordum ve minidump dosyası gözükmüyordu. Windows 10'un eski sürümlerini yükledikten sonra herhangi bir sıkıntım kalmamıştı fakat bugün A Way Out oynarken tekrardan mavi ekran hatası aldım ve bu sefer minidump dosyam gözüküyordu. Çeşitli kişilere sorduğum zaman ise Ethernet girişim ile alakalı bir sorun olabileceğini söyledi fakat emin olmak istiyorum. Minidump dosyam burada Minidump.rar

Gün içinde ekran kartı sürücümü kaldırıp yenisini yükledikten sonra oyunu deneme fırsatım oldu herhangi bir sıkıntı olmamıştı. Az önce girdiğim zaman tekrardan o hatayı aldım ve minidump dosyasında gözükmüyordu.

Gün içinde ekran kartı sürücümü kaldırıp yenisini yükledikten sonra oyunu deneme fırsatım oldu herhangi bir sıkıntı olmamıştı. Az önce girdiğim zaman tekrardan o hatayı aldım ve minidump dosyasında gözükmüyordu.

Tamamdır, şimdi anlaşıldı. Bu eski DMP dosyasında da ekran kartı sürücüsüyle alakalı ufak bir sorun gözüküyordu zaten.

DDU ile Sapphire ekran kartı sürücünüzü kaldırın:

Bu sürümü kurun:

Ek olarak, sizden ricam, yukarıda attığım sürücüleri deneyip, çalışıp çalışmadığını; çalışıyorsa hangisinin çalıştığını söyleyebilir misiniz?

İndirdiğim sürüm 22.5.1 sürü müydü bu arada.

İndirdiğim sürüm 22.5.1 sürü müydü bu arada.
DMP dosyası olmadan maalesef...

Şehir dışına çıktığım için pek fazla bakma fırsatım olmamıştı gitgide bu sorun artış göstermeye başladı. Bende Windows'un eski sürümünü kurduktan sonra düzelmesini ummuştum fakat hala aynıydı ve dosyaları karıştırırken şu 2 dosyayı buldum acaba bunlar sebep oluyor olabilir mi? Yeni klasör.rar

Geri
Yukarı