Windows 10 takılma sorunu

kral87

Hectopat
Merhabalar, bu olay başınıza geldi mi çok can sıkıcı.
Google Chrome internette surf yapıyorum benim için önemli birkaç sekme açık ve bir şey oluyor sekmelerin bulunduğu bar "a" sağ tıkladığındaki menü açılıyor ve sadece fareyi hareket ettirip o menüden bir seçim yapmama izin veriyor bir diğer başka senaryoda ise bir web sitesinde dolaşıyorum. Ve sayfa en aşağı iniyor çıkarmaya çalışıyorum izin vermiyor ne kadar denesem de olmuyor bir başka senaryo ise örneğin GTA 5 Online'dayım oyunda birden fare ikonu çıkıyor ve tüm klavye komutlarımı engelliyor, insanı çıldırtıyor fare marka model: İnca IMG-339 klavyem ise: Rampage Everest KB-, R8 mekanik hisli metal klavye. Acaba sorun bu ekipmanlarda mı Windows'ta mı anlayamadım gitti, yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Adsız.png

Kimsenin bir fikri yok galiba yine de Technopat Sosyal 1 numaralı teknoloji forum mecrası çok güzel işleyen bir forum seviliyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Yukarıdaki bara siz tıkladığınız hâlde mi menüdeki seçeneklerin dışında başka bir şey seçemiyorsunuz? Yoksa kendi kendine o menü mü açılıyor?
    • Eğer kendi kendine açılıyorsa, tarayıcınızı sıfırlamayı denediniz mi?
  2. Hâlâ daha tarayıcınızda aynı problem varsa farklı bir internet tarayıcısı üzerinden bir internet sayfasında deneme yapabilirsiniz. Üst bardaki menünün de durumunu kontol ediniz.
  3. Tarayıcı dışındaki belirttiğiniz durumlarda, fareniz sıkıntılı gibi duruyor. Windows içerisinde bu tarz bir sorunun olacağını düşünmüyorum ama yine de Windows sürümnüzü ve sürücülerinizin durumunu sormakta fayda var.
    1. Windows sürümünüzü öğrenmek için Windows arama çubuğuna winver yazarak sürümünü paylaşın.
    2. Sürücülerinizin güncelliğini Windows Update üzerinden veya aygıt yöneticisinden kontol edebilirsiniz.
Kimsenin bir fikri yok galiba. Yine de Technopat Sosyal 1 numaralı teknoloji forum mecrası. Çok güzel işleyen bir forum, seviliyorsunuz.
Bizler de insan olduğumuz için sorularınıza hemen cevap yazamayabiliriz ve konunuzu gözden kaçırabiliriz. Eğer konunuza cevap gelmediğinde bizlere tekrardan bildirmek istiyorsanız, konunuzu öne çıkarabilirsiniz.
Bunun dışında konu içerisinde, yazım kurallarına ve özel isimlerin yazılışına da dikkat etmiyorsunuz. Yine de teşekkür mesajınız için teşekkür ederiz.

Geri
Yukarı