Windows 10 Temiz Kurulum Nasıl Yapılır?

Daha fazla  
Selam arkadaşlar, halihazırda orijinal Windows 8.1 kullanmaktayım. Windows 10'a temiz kurulum yapıp geçmek istiyorum. Şu linkten: Windows 10 .İSO dosyasını indirdim ve flash belleğe yazdım fakat elimde 2 seçenek var.
Recep abinin yaptığı gibi masaüstünde USB belleğin içindeki setup'ı çalıştırıp ardından hiçbir şey seçeneğini seçerek mi kurulum yapmalıyım? Yoksa USB belleği boot edip C: diskine format atıp mı kurmalıyım?

Aklımda format atarsam orijinal Windows 8.1 lisansını nasıl görecek gibi deli sorular var :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Boot edersen lisanslı olmaz. Setup üzerinden hiçbir şey seçeneğini seçip kuracaksın. Windows.old dosyasını da disk temizleme ile silebilirsin.

Boot edersen lisanslı olmaz. Setup üzerinden hiçbir şey seçeneğini seçip kuracaksın. Windows.old dosyasını da disk temizleme ile silebilirsin.

Teşekkürler, hiçbir şey seçeneğini seçtiğim takdirde tüm ekran kartı sürücüleri, chipset sürücüleri vs. de silinecek diymi ? Aynı format atmış gibi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı