Windows 10 TP Build 10041 Türkçe İndirme bağlantıları

Nedense benim 10 Teknik Ön İzleme hiç sorun çıkartmadı. Bir tek oluşturduğum Microsoft hesabının @ sonrasını bulamadım 9926 öncesi yapmıştım uçtu...

Son düzenleyen: Moderatör:
@Murat5038 bey, Win 10 henüz hazır değil.
2 akşam Win 10 ile uğraştım, ancak randıman alamadım. Bana Win 8'in ilk çıktığı o stabil olmayan dönemini hatırlattı. :depresyon:
Bende sadece yukarıda dediğim hata mevcut fazla program kullanmadığım için daha başka bir hata görmedim.

Microsoft hesabının @ sonrasını bulamadım
Burayı daha açarsanız iyi olur, yeni konu açıp sorunuzu sorun.

Benim Türkçe kullanabilmem için x86'mı kurmam gerekiyor ? Sadece x86'nın dil paketi var da.
Bu build için evet sadece x86 dil paketi yayınlanmış. Ancak X64 olanı indirirsen temiz kurulum yaparsan Türkçe kurulacak zaten.

2 defa temiz kurulum yaptım. Bu sürüm stabil gelmedi bana. En azından bir önceki sürümle (9926) ile kıyasladığınız zaman bu sonuca varıyorsunuz.

2 defa temiz kurulum yaptım. Bu sürüm stabil gelmedi bana. En azından bir önceki sürümle (9926) ile kıyasladığınız zaman bu sonuca varıyorsunuz.
Yukarıda bahsettiğim sorun harici bir sorunla karşılaşmadığım için birşey diyemem.

Sıfırdan kurulum yapınca her seferinde Kullanıcı adı ve şifre oluşturma kısmında bir sorun oluştu hatası verdi.
Ondan önceki adımda da mail adresim ve şifremi yazdığımda bir sonuca varamayıp, yeni kullanıcı adı ve şifre ile yerel hesap açtırmaya sanıyor sanırım. Ama onu da yapamayıp üstte dediğim hatayı veriyor sürekli.
Lenovo z510

Neyse, kullanıcı önizleme çıkana kadar artık denemem sanırım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı