Windows 10 tüm ayrıntıları ile nasıl kurulur?

Yardımlarınız için teşekkürler orijinal Retail key kullanıyorum peki bu key gider mi? 11'den 10'a döndüğümüzde?

Ben de cok bilmiyorum ama hangi surumun Retail keyi var ise onu kurun. Windows 10 Home ise homu kurun. Pro ise Pro.

Zaten formst atarken sana soracak ürün anahtarin var mı diye. O zaman girersin keyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de cok bilmiyorum ama hangi surumun Retail keyi var ise onu kurun. Windows 10 Home ise homu kurun. Pro ise Pro.

Zaten formst atarken sana soracak ürün anahtarin var mı diye. O zaman girersin keyi.

Ürün anahtarımın kodunu bilmiyorum nereden önerebilirim?

Arkadaşım, kendi sistemine Windows 10 kurmam için bana 64 GB linkteki flash belleği verdi. Ama ben temiz kurulum Windows kurmayı bilmiyorum. Son sürüm Windows nasıl kurabilirim? (tüm ayrıntıları ile)

1-) USB hazırla MBR GPT vardır bios uefi ise GPT uefi değilse MBR bilmiyorsan MBR seç gitsin fark etmez.
2-) kurulumu yap kurulum ekranında bütün diskleri tek tek sil ana diski ayriyaten biçimlendir yap.
3-) kurulumun 2. Ekranına gel burada interneti bağlamadan ana menüye ulaş.

Arkadaşım, kendi sistemine Windows 10 kurmam için bana 64 GB linkteki flash belleği verdi. Ama ben temiz kurulum Windows kurmayı bilmiyorum. Son sürüm Windows nasıl kurabilirim? (tüm ayrıntıları ile)

Kurulum ekranında lisans gir demişler bunu tavsiye etmem kurulum ekranında sürüm seçme gelmiyorsa bunun için bir çözümü vardı internette araştırabilirsin bi o sürüm seçme kısmında istediğin sürümü seç lisansın varsa lisans hangi sürümse onun sürümünü seç

1-) USB hazırla MBR GPT vardır BIOS UEFI ise GPT UEFI değilse MBR bilmiyorsan MBR seç gitsin fark etmez.
2-) kurulumu yap kurulum ekranında bütün diskleri tek tek sil ana diski ayrıyeten biçimlendir yap.
3-) kurulumun 2. ekranına gel burada interneti bağlamadan ana menüye ulaş.

Kurulum ekranında lisans gir demişler bunu tavsiye etmem kurulum ekranında sürüm seçme gelmiyorsa bunun için bir çözümü vardı internette araştırabilirsin bir o sürüm seçme kısmında istediğin sürümü seç lisansın varsa lisans hangi sürümse onun sürümünü seç.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video yardımcı olmaz mı? Sade kolay bir şey istiyorum arkadaşım kurdu bu kez sıra bende.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video yardımcı olmaz mı? Sade kolay bir şey istiyorum arkadaşım kurdu bu kez sıra bende.
Yardımcı olur ama dediğim şeylerden internete özellikle dikkat et interneti bağladığın zaman Microsoft hesap bağlamanı istiyor uğraşmadan kuruluma devam etmen için interneti bağlama

Yeni konular

Geri
Yukarı