Windows 10 UEFI temiz kurulum

pulsefireapo07

Hectopat
Daha fazla  
Sorunum konudan biraz farklı, Windows 10'um son zamanlarda yavaş çünkü ağustos güncellemesini alamadım ve Windows Update'e giremiyorum çünkü daha önce hizmetlerden kapadım geri açmama rağmen açılmıyor. Onun için işimi şansa bırakmak istemiyorum. Bilgisayar sıfırlama kısmından. UEFİ kurulumla ilgili bir kaç araştırma sonrasında bunu yapayım dedim. Aida 64'den SS msinfo32'den ve BIOS Ez Mode'dan görüntü. Anakartım: A58M-E
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu rehbere göre mi yapmalıyım?
tec1.png
tec2.png
tec-3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizden istediğin tam olarak nedir? Okudum okudum anlamadım. :) Kurulum yapmak istiyorsan yukarıdaki video rehberliği eşliğinde yapabilirsin.

EFİ BIOS ilk nesil olduğu için UEFİ kurulum yapamazsın.
asusun kendi sitesindeki özelliklerde bu yazıyor ben zamanında windows 10u yükseltme yükselttim. Ondan olamaz mı?

Bizden istediğin tam olarak nedir? Okudum okudum anlamadım. :) Kurulum yapmak istiyorsan yukarıdaki video rehberliği eşliğinde yapabilirsin.
Yeniden kurulum yapmak istiyorum ama UEFI destekli olup olmadığından emin değilim anakart galiba destekliyor. Ben şuan ki kurulu sistemimi UEFI'yle yüklemedim.

Dosya Ekleri

• tec-4.png
    tec-4.png
    40,4 KB · Görüntüleme: 194

Dosya Ekleri

• Screenshot_2017-04-18-18-16-14.png
    Screenshot_2017-04-18-18-16-14.png
    39,7 KB · Görüntüleme: 102
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı