Windows 10 Ürün Anahtarı Yeni Kurulumda Kaybolur mu?

MrClutchh

Kilopat
Makaleler
2
Aldığım bilgisayar 1607 sürümü ile birlikte geldi. Windows 10 lisansı dahil olarak aldım. Yeni sürüme temiz kurulum yapmayı düşünüyorum, geçerlilik kaybolur mu? E-Mail eşleştirme gibi şeyler gördüm yapmam mı gerekiyor? Anakarta gömülü oluyordu sanırım key, doğru mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşım, şimdi en son sürüme temiz kurulum yapmayı düşünüyorsun, olur kurulumda key kısmını atlarsın kendi kendini etkinleştirir önceden Windows olduğu için, ama E-Posta eşitlemeyi yaparsan işi garantiye alırsın. Nasıl yapılacağını biliyor musun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sana anlatayım, fotoğraflı olarak. İlk Önce; Ayarlar, güncelleştirme ve güvenlik ordan da etkinleştirmeye geliyorsun. Daha sonra, cihaza microsoft hesabıyla girmediysen altta bu seçenek olur ordan hesap ekle diyorsun, Ve sonra, ikinci resimde gördüğün yere microsoft hesabını giriyorsun, ve sonra son resimde gördüğün ibare karşına çıkacak onu görürsen için rahat olsun. Ve bundan sonra sıfırdan format aşamasında ürün anahtarım yok seçeneğimi işaretleyip ardından microsoft hesabını girince windows kendiliğinden etkinleşir. Ha bu hemen olmaz cihaz internete bağlandığında sunucudan bilgi alır ve windows u etkinleştirir o yüzden olmadı diye meraklanma o kendi kendine olur. Hadi kolay gelsin :)
sadasd.PNG
Ekran Alıntısı.PNG
aaw.PNG

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı