Windows 10 Ürün Anahtarını Nasıl Öğrenebilirim?

_Alucard_

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Kullandığım notebook, içinde Windows 10 Home Single Language x64 olarak gelmişti elime. Şimdiye kadar 2 kere "Ayarlar/Güncelleştirme ve Güvenlik/Kurtarma/Bu Bilgisayarı Sıfırla/Her Şeyi Kaldır" yolunu izleyerek sıfırlamıştım ve ürün anahtarı problemi yaşamadım. Zaten yaşamış olsaydı anormal bir durum olurdu. Neyse, ben bu makinadan Windows 7'de daha iyi performans alacağımı düşündüğüm için Windows 7'ye geçmeyi düşünüyorum. Yine de daha sonra Windows 10'a dönüş yapma ve bunu yaparken de ürün anahtarı sorunu yaşama ihtimalime karşı şu an kullandığım Windows 10 ürün anahtarını öğrenmek istiyorum.

Biraz araştırdım ve çeşitli programlar paylaşıldığını gördüm. Gözüme basit görünen bir programı denedim ve onun gösterdiği anahtarın son 5 hanesi ile benim "ayarlar/güvenlik ve güncelleştirme/etkinleştirme" ekranında sansürlenmiş olarak gördüğüm ürün anahtarının son 5 hanesi uyuşmuyor.

Bana ürün anahtarımı öğrenebilmem için kullanabileceğim ve mümkünse basit olan bir program veya yöntem önerebilecek olan var mı?

Ürün anahtarınızı bulmaya gerek yok aslında. Windows 10 lisansınız anakarta gömülü olduğu için eğer daha sonra 10'a dönmek isterseniz lisans anahtarı sormayacak size.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı