Windows 10 ürün etkinleştirilmedi sorunu

Daha fazla  
Arkadaşlar bişey merak ettim. Yakın zamanda Windows 10 pro yükledim yani nasıl desem
Micrisoftun indirme aracını kullanarak 2 saatte indirip Windows 7 den Windows 10 Pro'ya yükselttim USB veya CD'den format attırtmadım cracklidir diye.
Her neyse bu yükseltmede 3 ay ürün etkinleştirildi dedi. 4. aya girerke nürün etkinleştirilemedi dedi.
Ben bilgisayarı aldığım zaman Win 8.1 single vs olarak aldım kutusundan Windows8 sınırsız etkinleştirme key yazıyordu. Girdim etkinleştirdim yalaşık 1 yıl kullandım yukarda dediğim gibi Windows 10 yüklerken önceki sürümdeki Windows ürün anahtarını gir ve yeni ürün anahtarı gir yazıyordu bende önceki sürümdeki Windows ürün anahtarını gir dedim yükselttim. Ama ürün etkinleştirilmedi.
Bu olay neyden kaynaklanıyor benim bilgisayarımdan mı yoksa Microsoft'tan indirdiğim indirme aracında mı?
Not: Bedava Windows 10 yükseltme imkanı olan dan yükseltmedim aşağıda bildirim kısmından bizzat Microsoft kendi sitesinden indirdim linkini aşağıya atıyorum.

Windows 10

Link Windows 10 yazan yer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı