Çözüldü Windows 10 Update "Bir sorun oluştu" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Contento

Kilopat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, arama kısmına MSConfig yazıyorum ve hiçbir şekilde ekrana bir panel gelmiyor, tekrar başlattım yeniden denedim yine gelmedi, ayarlara girdim belki güncelleme vardır diye güncelleme kısmında "bir sorun oluştu" hatasını aldım, YouTube üzerinde yapılan tüm çözümleri yaptım olumsuz. Burada aynı hata yüzünden açılan forum konularında bulunan çözümlere baktım yine olumsuz. Hizmetler kısmına gir Windows Update başlat diyeceksiniz, hizmetler kısmında Windows Update yok. Yardımcı olabilecek var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    6,6 KB · Görüntüleme: 38
Çözüm
Windows Update hizmeti, Windows Update medic hizmeti, orchestrator hizmeti bende olmadığı için birinci yöntem olumsuz.

Windows Update blocker uygulamasını indirdim şöyle bir hata aldım, Eki Görüntüle 1608749

DISM aracıyla Windows 10 onarma rehberi yöntemini uygulamaya başladım, "DISM uygulamasını restorehealth ve Source seçenekleriyle kullanmak" kısmına kadar geldim, ISO dosyası oluşturmaya çalıştığımda böyle bir hata aldım;
Eki Görüntüle 1608756

Sorun hala düzelmedi maalesef.

Bilgisayarcı orijinal kurdum dedim, korsan olup olmadığını nasıl anlarım? Ve korsan ise orijinali satın alacak param yok, nasıl bir yolda ilerleyebilirim?

Hocam Rufus'a yazıp kendiniz format atabilir misiniz?
Hocam çözüldüyse ne mutlu bize :). Bu arada bilgisayarcıya yaptırmayın artık tam bir işkence 2 defa bilgisayarı 3 km taşımak zorunda kaldım.
Ya orası öyle, şimdi bazı şeyleri bazen kendim halledemiyorum, 2013'den bu yana sürekli kendim sürücülerü kurdum, format attım çoğu şeyi kendim araştırarak öğrendim, uyguladım. En son bilgisayarın parçaları yavaş yavaş bozulmaya başlayınca bilgisayarı ilk topladığım adamı çağırtıp parçalarını kontrol etmesini istedim, hiç bir sorun olmadığını söyledi, şimdi ekran kartı sıfır aldım, ana kart ve işlemci ekran kartına uygun alacağım öyle devam edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı