Windows 10 Update sonrası FPS düşüşü

beratasd01

Kilopat
Daha fazla  
Dün gece Update yaptıktan sonra oyunlarıdaki FPS'im yarı yarıya düştü, yaptığım Update'i kaldırdım fakat sorun hala devam ediyor.
Ekran kartı GTX 1060, i3 10100F işlemci, 16 GB DDR4 RAM. Update öncesi hiçbir sorunum yoktu, CS:GO'da 350,250 FPS arasındayken şimdi 80 ila 150 arasında gidiyor. R Apex Legends'te 120FPS'in altına düşmezken şimdi 60,70 FPS'lere düşüyor.

Windows 7 kullanmak en iyisi.
Çok daha stabil çalışıyor.

Bende de aynı sorun oldu Valorant da ortalama 250 alırken anlık olarak 130'lara düşmeye başladı.

Yemin ederim oyun oynayamaz olmuştum. Gta 5 RP yaparken 30 fps'ten kaynaklı kuduruyordum. Pc oyunculuğu tatmin etmez oldu. Parayı kim daha fazla verdiyse o düdüğü çalıyor. Allah'tan konsol aldım da bitti bu çile.

Windows 7 kullanmak en iyisi.
Çok daha stabil çalışıyor.
Onun yerine Windows 8.1 kullansın,ben şuan gördüğün gibi Windows 8.1'deyim.Hem daha stabil hemde desteği kesilmedi.

Driverların güncel mi?
Bütün driverlar temiz kurulum ile son sürümde.
Yaklaşık 5 gündür böyle,aida64 stress testlerinde işlemci 4.10 ghz'a kadar kesintisiz güç ile çalışıyor.
CPU-Z sonuçları

Dosya Ekleri

• cpu.png
    14,7 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…