Windows 10 Update Sonrası Seslerin Garip Gelmesi

keremdmrts

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Windows 10 PRO kullanıyorum. Güncelleştirmeleri kapatmıştım ama bugün bilgisayarda dolaşırken açtım ve kendi kendine bir güncelleme attı. Güncelleme sonunda Discord'da arkadaşlarımdan aldığım ses çok değişti sesler çok derinden geliyor. Ayrıca PUBG oynarken ses bile kasamıyorum artık çünkü sesler çok derinden geliyor bu güncellemeyi nasıl geri alabilirim yada bu ses sorununu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses sürücünüzü silip tekrar kurmayı deneyin. Ayrıca güncellemeyi kaldırmak isterseniz güncelleme geçmişine girip tarihine göre istediğiniz güncellemeyi kaldırmanız mümkün.
Screenshot_232.png

Ses sürücünüzü silip tekrar kurmayı deneyin. Ayrıca güncellemeyi kaldırmak isterseniz güncelleme geçmişine girip tarihine göre istediğiniz güncellemeyi kaldırmanız mümkün.
Eki Görüntüle 307569
Ses sürücüsünü sildim tekrar yükledim, güncelleştirmeleride gösterdiğiniz yerden sildim fakat değişen hiçbir şey olmadı ses hala çok derinden ve kötü geliyor.
@NookumPie yardımcı olabilir misin?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı