Windows 10 USB'den takılan telefonu görmüyor

halil_852

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Bilgisayarım Lenovo Ideapad 320. İçerisinde Windows 10 Home 64 bit lisanslı sürüm yüklü. Telefonum Turkcell T50 android 4.4.2 yüklü herhangi bir ROOT ya da ROM işlemi görmedi. Telefonumdaki verileri (foto vb.) almak için USB kablo ile telefonumu bilgisayarıma bağlıyorum ancak bir süre sonra aşağıdaki hatayı veriyor. Hiç tanımıyor yalnızca USB bağlanınca gelen bildirim sesi geliyor. Çözümü nedir? Şimdiden teşekkürler.

windows usb sorunu.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım Lenovo Ideapad 320. İçerisinde Windows 10 Home 64 bit lisanslı sürüm yüklü. Telefonum Turkcell T50 android 4.4.2 yüklü herhangi bir ROOT ya da ROM işlemi görmedi. Telefonumdaki verileri (foto vb.) almak için USB kablo ile telefonumu bilgisayarıma bağlıyorum ancak bir süre sonra aşağıdaki hatayı veriyor. Hiç tanımıyor yalnızca USB bağlanınca gelen bildirim sesi geliyor. Çözümü nedir? Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 284008
Başka USB portlarını deneyin. Ayrıca USB sürücülerini yükleyin.

Eki Görüntüle 284008
Başka bir port deneyin, veya başka bir kablo ile deneyin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı