Windows 10 uygulama simgeleri gözükmüyor

ClayXV

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
GSKILL 32GB (2x16GB) TRIDENT Z DDR4 4000MHz CL18 1.40V Dual Kit
SSD veya HDD modeli
M2 SSD samsung 980 PRO daha yeni alındı
Ekran kartı
RTX 3070
Anakart
B550M PRO-VDH WIFI
İşlemci
AMD Ryzen™7 5700X
Merhaba,

Hesap makinesi veya diğer uygulamaların resimleri arama kısmında gözükmüyor. Google'da bulunan birkaç çözümü denedim de, çözüm olmadı. Bu konuda bir fikriniz var mı?

Hocam OneDrive yüzünden olmuş olabilir bende de oldu dosya adresi "C:\Users\kullanici\Masaüstü" olması gerekirken "C:\Users\kullanici\OneDrive\Masaüstü" oldu ve böyle kaldı. Steamden oyun indirdiğimde de kısayolu falan çalışmıyor, kısayol resmi gelmiyor.

Hocam OneDrive yüzünden olmuş olabilir bende de oldu dosya adresi "C:\Users\kullanici\Masaüstü" olması gerekirken "C:\Users\kullanici\OneDrive\Masaüstü" oldu ve böyle kaldı.
Onu iptal ettim birkaç gün sonrasında oldu. Sanırım bundan kaynaklı ama nasıl düzeltebiliriz acaba.

Onu iptal ettim birkaç gün sonrasında oldu. Sanırım bundan kaynaklı ama nasıl düzeltebiliriz acaba.
Valla bir kaç çözüm aramıştım ilk olduğunda ama zahmetli gibi kayıt defterinden ayar yapıp sonrasında dosyaları taşımak falan gerekiyordu uğraşmadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…