Rehber Windows 10 Uygulamalar için varsayılan GPU ayarlama

261538

Gigapat
Makaleler
98
Sisteminizde birden fazla GPU var ise veya uygulama üzerinde güç ayarları yapmak istiyorsanız bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Sırayla;
  1. Ayarlar
  2. Sistem
  3. Monitör - Grafik ayarlarına girin.

Açılan yerde menüden uygulama türünü seçin.
  • Klasik Uygulama - Win32 masaüstü programlarınızdır. EXE dosyası seçebilirsiniz.
  • Evrensel Uygulama - Microsoft Mağazası'ndan edinilebilecek uygulamalardır. Direkt olarak uygulamalar göreceksiniz.

@efedesu Siyah çok kötü gözüküyor. Monitörden "Blur Reduction" açık olduğu için beni rahatsız etmiyor o kadar, ama açınca kör oluyorum

Çok teşekkür ederim. Cities: Skylines bir türlü harici GPU'yu görmüyordu, halletmiş oldum.

AMD kartımda kulkandığım ve çok işimi gören bir yöntemdi, paylaşmak istediysem de nasıl rehber yazacağımı bilmiyordum. Siz yazmışsınız, uğraşmışsınız. Elinize sağlık.

Bu yöntem GTA5 içinde bir çözüm olurmu acaba bende bir türlü AMD görmüyor

Bende dahili Intel HD 4000, harici Radeon HD 8750 var ama onu görmüyor. Samsung Ultrabook NP530U4E.

Bu ayar NVIDIA Denetim Masasından yapılan ayarla aynı işlevi mi görüyor? Her ikisinden ayarlama yapınca herhangi bir çakışma söz konusu olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…