Windows 10 Uyku Modu Sorunu

Techshoot

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

ASUS N550jv-CN127H Windows 10 kullanıcısıyım. 8.1'den windows 10'a temiz kurulumla geçtim. 1 aydır sorunsuz kullanıyorum taki 2-3 gün önce uyku sorunu başladı. Bilgisayarı uyku moduna alıyorum açacağım zaman herhangi bir tuşa mouse veya düğmeye basarak uyandırıyordum yine aynı yapıyorum ama bilgisayar uykudan uyandığında sanki kapalıymış gibi en baştan açılıyor. Dün Microsft'un sitesinden iso indirerek tekrar temiz kurulum yaptım. Sorun yine aynı.

BIOS güncel. Ekran kartları güncel. Tüm driverler vs. güncel. Güç sekmesiyle ilgili sorun yok. Sorun neyden kaynaklanıyor hala bulabilmiş değilim. Lütfen yardımcı olun. Daha önce sorunsuz kullanırken ne yapıyorsam onu yaptım ek bir şey yapılmadı windows güncellemesiyle gelmiş olabileceğini düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç seçeneklerden ayarları var bak istersen. Kapatma tuşuna basınca uyku moduna alıp basınca uyandırma var. Ben hazırda bekletle kapatıyorum. Açma tuşuna basınca SSD gibi işlemlerin kapanmadan açılıyor. Ama bu ayarı laptoplarda yapmanı önerimdir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı