Windows 10 Uyku Moduna Alırken Kapanması

bgctwi

Hectopat
Arkadaşlar ben dün bilgisayarıma format attım. Her şey sorunsuz gidiyordu hatta ilk başta bilgisayarın kapağını kapatınca normal bir şekilde uykuya dalıyordu fakat bugün baktığımda bilgisayar kapağını kapattığımda bilgisayar resmen kapanıyor ve ben tüm güç ayarları ve kapak kapatıldıktan sonra ne olsun bölümüne baktım. Hepsi normal uyku seçili duruyor. Hazırda beklet yapınca işlem oluyor hiçbir şey yapma deyince de oluyor fakat uykuyu seçince bilgisayar aptallık yapıyor. Hatta bilgisayarımdaki pil göstergesi bile uyku modu seçiliyken ve kapağı kapatmışken saçma şekilde pır pır ediyor ve bilgisayar kapanıyor. Arkadaşlar lütfen yardım edin ben bunu nasıl düzeltebilirim. Yeniden format atmam mı gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım sürücü kaynaklı sorun yaşıyorsunuz.

Rica etsem bilgisayarınızın teknik özelliklerini yazar mısınız?
Asus TP500LB
i5 5200U
940m
4 GB RAM
Sanırım sürücü kaynaklı sorun yaşıyorsunuz.

Rica etsem bilgisayarınızın teknik özelliklerini yazar mısınız?
Dostum hangi sürücüden dolayı bu hale gelmiş olabilir söyle tekrar indiriyim veya onarma yapayım cevap vermedin görmedin galiba :/

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı