Windows 10 uyumlu gamepad önerisi

Az daha katabilirsen Logitech F310 alabilirsin. LOGITECH F310 KABLOLU GAMEPAD - Teknosa

Daha da altına inme. 30-40 TL'ye alacağın Gamepad'ler bir kaç ay sonra bozulacak. Kaliteli de değiller.

Katılmıyorum kardeş. Pes 2013 çıktığından beri 2 tane gamepad bozdum. Birini 12.5 liraya diğerini 15 liraya almıştım. Şuan 2incisi hala çalışıyor. Benim bilgisayarda çalışmıyor başka bilgisayarda çalışıyor. İkiside windows 10. Çok ilginç bir durum. :D

Bu arada Logitech 4 veya 5inci mousem olması lazım. Hep topu bozuluyor. Nasıl güveneyim bu markaya şimdi bilemedim.

Az daha katabilirsen Logitech F310 alabilirsin. LOGITECH F310 KABLOLU GAMEPAD - Teknosa

Daha da altına inme. 30-40 TL'ye alacağın Gamepad'ler bir kaç ay sonra bozulacak. Kaliteli de değiller.
Arkadaşın önerdiği senin istediğin fiyatlara daha yakın ve kaliteli. Bütçeni bu fiyata getirebilirsen alabileceğin en kaliteli Gamepad bu olabilir.

Marketten 10 liraya snopy kol alıp keyfinize bakın fazla kafanıza takmayın derim ben. Bozulunca yenisini alırsınız. Fazla zevk vermez ama iş görür. Canınız sıkıldımıydı iki elinizle kolu bükmek suretiyle ikiye parçalayıp kurtulabilirsiniz.

Arkadaşlar yenisini aldım çalışmadı dediğim gamepad şuan sorunsuz çalışıyor. Sebebini bende çözemedim. Hadron diye bir marka. Güvenim sıfır driverlarını hotfile'a falan yüklemişler o kadar kötü bir marka yani ama şuan çalışıyor. 15 liraya almıştım. Bozulana kadar devam.

http://www.hadron.gen.tr/content_files/prd_images/hd3022bkt.jpg

BUNU AL
2 YIL DAYANDI DİYENİ GÖRDÜM
BEN DE ALCAM
30 TL
Merhaba şu gamepad (Snopy-401) Windows 10 uyumlu mudur? 8.1'e kadar uyumludur yazıyor. Muhtemelen 10da da çalışıyordur ama kullananlar 10da çalıştığını teyit ederse sevinirim.

Snopy SG-401 Titreşimli USB Joypad Gamepad Fiyatı

30 lira civarında gamepad arıyorum, Batman tarzı oyunları oynayabilmek için.
bu gamepadlar tak kullan olduğunda dolayı win 10da da çalışır (daha doğrusu bende çalıştı)
Fakat önceden attığım wonderboy bir kaynakta win 10 uyumluydu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı