Windows 10 ve 11 için Tweaks paketi

Firely

Hectopat
Yer
İzmit
Daha fazla  
Selam Windows 8.1, 10 ve 11 de kullanmiş oldugum "tweaks" olarak gecen registry ve BAT dosyalarını paylaşmak istedim, umarim işinize yarar.
Dosya içerigi ise bilgisayar hizlandiran BAT ve registry ayarları, ekran kartı için ayarlar, guç planları ve işinize yarayabilecek programlar bulunmakta.
Ek olarak sizin de kullandiginiz ayarlar vb. varsa paylaşirsaniz guzel olur.

İndirmek için Tikla
VirusTotal sonuçları / bu sonuçlar niye boyle? / ProcessHacker.exe ile alakasi var buyuk ihtimal virus olarak gormesinin.

*Registry ve Bat Dosyalarını Ben Yazmadim , Bazi Discord & Reddit & Custom İso Dosyalarından Bir Araya Getirdim.
*Reg Dosyalarını Degiştirmeden Once Yedek Almaniz İyi Olur.
*"!Guc Planları Yukle.bat" i ı Sorunu Olmuş kusura bakmayın.
"Autoruns" İçin Ayarlar
"BCD" İçin Ayarlar
"Driver"lar için Ayarlar
"Network" için Ayarlar
"Hizmetler"İçin Ayarlar
"Storage"İçin Ayarlar
Diger Bat Dosyaları
"Csrss Priority" İçin Ayarlar
"Data Queue Sizes" İçin Ayarlar
"LargeSystemCache" İçin Ayarlar
"Multimedia Scheduler" İçin Ayarlar
"Svchost Split Threshold"İçin Ayarlar
"Win 32 Priority" İçin Ayarlar
"AdditionalWorkerThreads" Ayarı
"Ekran Kartları İçin Ayarlar"
Discord İçin Ayar
Diger Windows Ayarları
Steam Cleaner / ShutUp10++ / Autorun / MouseTester / Magpie / EcMenu / SwitchPowerScheme / Custom Resolution Utility / Debloaters(Amd Nvidia Discord Spotify) / MSI Utility V3 / ProcessHacker Vb.

Son Surum Link Virustotal
Bazi Programları Yeni Sürümleri ile Değiştirdim , Güç Planları Yüklemek İçin Olan Bat Dosyasını Duzenledim , "Ultimate Performance Power Plan" Eklendi , Optimizer ve Post Tweaks Ekledim , Bazı Varsayılan Windows Değerlerini Belirtim.

Bazı "Text" Dosyalarını Duzenledim , Ses ile Alakalı Driver ve Program Ekledim , Oyunlar ile Alakalı Programlar Ekledim ve Bazı Dosyaları Tekrardan Sınıflandırdım.

Indirmek Icin Tikla / Virustotal

Son Surum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı