Çözüldü Windows 10 ve gelişmiş seçenekler açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NAPOM

Centipat
Merhabalar, Steam açılmadığı için bilgisayarımı yeniden başlattım, Windows logosu göründü, noktalar kasarak dönmeye başladı ve Windows 30 dakikadır açılmıyor. Kasayı birkaç kez yeniden başlatarak gelişmiş seçeneklere ulaşmaya çalıştım ama hiçbir şekilde açılmadı. Bu gün Driver Booster'dan güncelleme haricinde başka güncelleme yapmadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Driver Booster sonrası niye açılmıyor o zaman:) Defalarca kullanmayın dememize rağmen... Güvenli modda açmayı deneyin. Sonrasında geri yükleme mevcut mu? Bir kontrol edin.
Driver Booster gibi programları kullanmayın diye Sosyal'de bağırıyoruz adeta. Silin kaldırın o programı. O programın kurduğu tüm sürücüleri de kaldırıp elle orijinal kaynaklardan kurun.

Öncelikle söylediklerinize göre 2 ihtimal var. Birincisi disk arızası ve okuma-yazma hızında düşüş. İkincisi ise yanlış sürücü yüklenmesi.

Öncelikle HD Tune veya Crystal Disk Info gibi yazılımları kurabiliyorsanız diskinizin sağlık durumunu atın. Eğer kuramıyorsanız mümkünse Güvenli Modda sistemi başlatıp kurulan sürücüleri kaldırın.

Açılırken F8'e basmayı deneyin, ek olarak.

Teşekkür ederim gelişmiş seçeneklere ulaştım ve dosyalarım kalacak şekilde bilgisayarı sıfırladım.
Bir daha böyle bir şey yaşamamak için ne yapmam lazım?

Yeni konular

Geri
Yukarı