Windows 10 virüs uyarısı eylemleri başlatılamıyor

Daha fazla  
Öncelikle hepinize merhaba.
Bilgisayarıma bundan önce bir dosya indirmiştim. İndirdikten sonra bir uyarı geldi Windows Defender'den. Eylemleri başlattığım halde virüs silinmiyor. Dosya konumunu açıyorum öyle birşeyde yok. Bundan önce o virüslü dosyayı silmeye çalıştım silemedim. Uzatınısını değiştirip sileyim dedim dosya silinmiyor. Şimdi de dakika başı bu uyarıyı veriyor. Çözümünü bilen ya da yardımcı olabilecek var mı? Elimden geldiğince format atmak istemiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (14).png
    Ekran Görüntüsü (14).png
    366,5 KB · Görüntüleme: 14
Öncelikle hepinize merhaba.
Bilgisayarıma bundan önce bir dosya indirmiştim. İndirdikten sonra bir uyarı geldi Windows Defender'den. Eylemleri başlattığım halde virüs silinmiyor. Dosya konumunu açıyorum öyle birşeyde yok. Bundan önce o virüslü dosyayı silmeye çalıştım silemedim. Uzatınısını değiştirip sileyim dedim dosya silinmiyor. Şimdi de dakika başı bu uyarıyı veriyor. Çözümünü bilen ya da yardımcı olabilecek var mı? Elimden geldiğince format atmak istemiyorum.

Bir tahmin verirsem:
Bug olmuş olabilir yeniden başlatın PC'yi.
Geçmiş olsun virüs silinmiyor iyice yayılmış format gerekir (Tahmin olduğunu unutmayın.)

Bir tahmin verirsem:
Bug olmuş olabilir yeniden başlatın PC'yi.
Geçmiş olsun virüs silinmiyor iyice yayılmış format gerekir (tahmin olduğunu unutmayın.)

Bu 10 günden beri var dosyayı sildiğim halde ilk başta 6 tane uyarı vardı uyarı sayısı 24'e çıkmış galiba bu gidişle format atacağım.

Geri
Yukarı