Windows 10 Xbox Uygulaması Oyun İndirme Sorunu

TheSoulsFly

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu indirmeye çalışırken burada kalıyor, durdurulmuyor iptal edip yeniden başlattığımda da aynı şey oluyor. Oyun dosyalarını sileyim dedim dosyaları bir türlü bulamıyorum farklı bir oyun indirmeye çalıştığımda sorun çıkmıyor bu uygulama dosyaları nereye kaydediyor ya da bu soruna bir çözüm var mı?

1572640179482.png

Oyun dosyalarını WindowsApps klasörüne indiriyor. Erişim izni vermediği için o dosyalara bir şey yapamıyorsunuz. Müdahale etmenin yolu var da o da sakat gibi biraz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mağaza uygulamasını aç. Sağ üstte güncelleme butonu var, ona tıkla. Güncelleme varsa hepsini yap. Uygulama Beta olduğundan hata olabilir. Sürekli güncelleniyor.

Ayrıca geçmediysen 1909'a geç.

Mağaza uygulamasını aç. Sağ üstte güncelleme butonu var, ona tıkla. Güncelleme varsa hepsini yap. Uygulama Beta olduğundan hata olabilir. Sürekli güncelleniyor.

Ayrıca geçmediysen 1909'a geç.

bunları yaptım indirmeyi başlatıp 5 10 dk bekledikten sonra sorunum düzeldi sağolun

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı