Windows 10 yönetici hesabındaki verileri gizleme

Skaapwagter

Decapat
Daha fazla  
Olayı örneklendirerek sorarsam daha açık olur zannımca.
Örn:
Benim "Furkan" adında bir hesabım var yönetici hesabı bu, ben bir de aile hesabı açmak istiyorum ismi de "Aile" olsun "Furkan" isimli yönetici hesabındaki şahsi uygulama, dosya, oyun vb. öğeleri "Aile" hesabına gizlemek istiyorum yani yönetici hesabında gözükecek fakat hesap değiştirip normal hesaba geçiş yaptığımda yönetici hesabında bulunan dosyalar gözükmeyecek, bu mümkün müdür acaba?

• İşletim Sistemi: Windows 10 Home
  • Bilgisayar: ASUS K555UQ-DM028DC (Laptop)

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten kullanıcı eklemenin amacı budur, ayarlardan kullanıcılar kısmından yeni kullanıcı ekleyebilirsin, ayrıca bu tür ayrıcalıkları seçebileceğin profillerde mevcut sanırım.

Kusura bakmayın mailim de gereksize atmış göremedim.
Kullanıcı hesabı açmayı biliyorum fakat bu kast ettiğiniz özellikleri göremedim bilgi verebilir misiniz acaba ?

Olayı örneklendirerek sorarsam daha açık olur zannımca.
Örneğin:
Benim "Furkan" adında bir hesabım var yönetici hesabı bu, ben bir de aile hesabı açmak istiyorum ismi de "aile" olsun "Furkan" isimli yönetici hesabındaki şahsi uygulama, dosya, oyun vb. öğeleri "aile" hesabına gizlemek istiyorum yani yönetici hesabında gözükecek fakat hesap değiştirip normal hesaba geçiş yaptığımda yönetici hesabında bulunan dosyalar gözükmeyecek, bu mümkün müdür acaba?

• İşletim sistemi: Windows 10 Home.
  • Bilgisayar: ASUS K555UQ-DM028DC (laptop)

Aynı şeyi bende yapmak istiyorum nasıl yapılabileceğini buldunuz mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı