Windows 10 yönetici izni nasıl alınır?

Wolty

Hectopat
Sorun birkaç saat önce oldu her çözüm yolunu denedim ancak olmadı. Sorunum şöyle herhangi bir özel uygulama açamıyorum (Google Steam Discord vb.) ve bir dosya silmeye çalıştığımda da bunu yapmaya izniniz yoktur. Yönetici tarafından yasaklandınız gibi bir şey diyor. Bu yönetici iznini nasıl alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim geçenlerde benim pcde canımı sıkıyordu tek kullanıcı varken 2 kullanıcı varmış gibi açılıp birini seçmemi istiyordu(ikisi de aynı yere çıkıyordu) kullanıcı hesabının birini sildim cmd komutu ile bu sefer de pc açılmadı bende kendi pcmi hacklemek misali bi şey yapıp yeni kullanıcı hesabı açtım yetki verdim sanırım sende cmd ile çözersin
Kullanıcı hesabın yönetici değil anladığım kadarı ile onu yönetici yapabilirsin!
CMD açıp şu komutu yazarsan yönetici olursun baslattan çalıştır kısmına cmd.exe yaz CMD acılınca (tırnak isaretlerini de yazacaksın asagıdaki örnekte o tırnaklar konutta var )

Net localgroup administrators "kullanıcıadın" /add
Şu videoyu izlersen daha çok anlarsın mantığını

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı