Windows 10 yükledikten sonra startup menüye atıyor

Reenkaarne

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, laptopa format için flaşıma Windows 10 orijinal indirdim ve BIOS'tan notebook hard Drive'dan UEFI'ye aldım ancak Windows'u yüklüyorum sonra start up menüye atıyor. Ve devam edince startupa 3 tane işletim sistemi çıkıyor seçiyorum loopa giriyor her seferinde diski biçimlendirmeme rağmen 3 tane çıkıyor ve asla kurduğum Windows'a giremiyorum.

Çok teşekkür ederim ancak şey yaptım loopa girince önceli UEFI'den hard diske aldım işletim sistemini seçtim giridm yeni Windows'a sıkıntı yok ama açılınca 3 saniye boyunca ekranın sol altın press ESC for startup menu yazıyor bekliyorum açılıyor fakat bu 3 saniyelik beklemeyi nasıl kaldırırım?
Hocam usb'yi çıkarmadığınızdan kaynaklanıyor. İlk yükleme ekranından sonra bilgisayar yeniden başlarken usb'yi çıkartarak deneyin.
Çok teşekkür ederim ancak şey yaptım loopa girince önceli UEFI'den hard diske aldım işletim sistemini seçtim giridm yeni Windows'a sıkıntı yok ama açılınca 3 saniye boyunca ekranın sol altın press ESC for startup menu yazıyor bekliyorum açılıyor fakat bu 3 saniyelik beklemeyi nasıl kaldırırım

Aramaya bunu yazın/"Gelişmiş sistem ayarlarını görüntüle" girin/ Başlangıç ve kurtarmanın altındaki ayarlara tıklayın/ işletim sistemini gösterme tikini kaldırın.

Geri
Yukarı