Windows 10 yükleme ekranında kalıyor

taha782

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba pc fotoğrafta gordunuz bu ekranda kalıyor o ortadaki şey sürekli dönüyor belirli bir zaman sonra o ortadaki şey duruyor. Başlangıç onarmayı denedim fakat onaramadı dedi güvenli modda başlatmaya çalıştım başlama ekranında (anakart modelinin yazdığı ekran) kalıyor. Sorun nedir? Yardımcı olursaniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• 16649779681031249220632170366692.jpg
    16649779681031249220632170366692.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 81
İşletim sistemi çökmüş. USB bellekte yazılı Windows 10 kurulum imajı varsa onunla boot edip oradan sistem onarmayı deneyin. Buna rağmen açılmazsa format yolu gözükür.

Merhaba işletim sistemi çöktüğü kesin mi ve boot atsak oyunlar bilgiler silinirmi
Sistemin çöktüğü kesin ama onarılıp onarılamayacağı kesin değil. Her şekilde format USB'sine ihtiyacınız var. İlk olarak onarmayı denersiniz olmazsa mecbur format atarsınız. Kurtarmanız gereken veriler varsa Linux Live vb. şeyleri kullanarak verilerinizi yedekleyebilirsiniz. Format atmanız durumunda İşletim sisteminin yüklü olduğu disk bölümünde bulununa tüm veriler silinecektir.

Sistemin çöktüğü kesin ama onarılıp onarılamayacağı kesin değil. Her şekilde format USB'sine ihtiyacınız var. İlk olarak onarmayı denersiniz olmazsa mecbur format atarsınız. Kurtarmanız gereken veriler varsa Linux Live vb. şeyleri kullanarak verilerinizi yedekleyebilirsiniz. Format atmanız durumunda İşletim sisteminin yüklü olduğu disk bölümünde bulununa tüm veriler silinecektir.
Peki bilgisayar neden çöker, bilgisayar böyle dün olmaya başladı okulumdan geldim bilgisayarı calistirdim hersey normaldi gayet normal açıldı masaüstüne geldi, ben her zaman 5 6 dakika bekliyorum bilgisayar kendine gelsin diye yine 5 6 dakika bekledim fakat bi anormallik vardı hiçbir programın resmi yoktu bilgisayar ilk acıldığı zaman discord acılıyor belki biliyorsunuzdur o discord sekme halinda simsiyahtı steamı açmaya çalistim steam acildi ama yine sekme halinde simsiyah ekran vardi bilgisayari yeniden baslattim ve boyle oldu.

Merhaba Veli1026 bilgisayara format attık fakat sorun hala devam ediyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı