Windows 10 yükleme sırasında %0'da takılması

lawlesswane

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık bir haftadir bilgisayar mağduruyum. 1 hafta once disardan eve gelince bilgisayarimda bir donma oldugunu hissettim. Windows 8.1'den gecirmistik 3. haftasiydi. Sonra format atmayi denedim, "bilgisayariniz sifirlanirken bir sorun olustu" hatasi aldim. Ardindan bunu Windows Support'ta gordum. Adamin birisi recovery dosyasi eksik olabilir, Media Creation Tool ile temiz kurulum yap dedi. Ben de bunu yaptim ilk once. USB'ye Windows 10 yuklemeyi denedim, %0'da kaldi. Ardindan ISO indirmeyi denedim %0'da kaldi. Lutfen sorunumu cozmeye yardimci olun. Tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@THE_MILLER bunu yazdiktan 1 gun sonra gorev yoneticisinde diskimin hassas bir bicimde opera, oyun acilmasinda %100 oldugunu gordum. En cokda System, Antimalware service executeble, Hizmet ana servisi hizli getirme,Service host app yiyordu. Bozukluk hard diskimdemi eger harddiskimdeyse dediginizi yaparsam duzelirmi?

Merhaba dediginizi yapabilirim ancak su siralar mumkun degil, zaten aklimda ssd almak vardi sorun hard diskdemi? Oyleyse servise goturmeden direk ssd alsam sorunsuz calisirmi

Merhaba, simdi ben servise goturmeyi dusunuyordum fakat sorun direk hard diskdeyse ssd alip hard diski cikarirsam sorun duzelirmi onu merak ediyorum.

ilk mesaji ayri yazmistim gitmedi diye 1.yi yazmistim birlesik olmus

@THE_MILLER bakabilirmisiniz?

Merhaba dediginizi yapabilirim ancak su siralar mumkun degil, zaten aklimda ssd almak vardi sorun hard diskdemi? Oyleyse servise goturmeden direk ssd alsam sorunsuz calisirmi

Merhaba, simdi ben servise goturmeyi dusunuyordum fakat sorun direk hard diskdeyse ssd alip hard diski cikarirsam sorun duzelirmi onu merak ediyorum.

ilk mesaji ayri yazmistim gitmedi diye 1.yi yazmistim birlesik olmus

@THE_MILLER bakabilirmisiniz?
Artık dikkatli okuyun mesajları.

Sizin HDD'niz bozuk olsa da olmasa da illaki Windows 10 yükleyeceksiniz. Windows 10 yükleyince sorun belki çözülür.

Başka bilgisayardan MCT ile USB belleğe Windows 10'u yazdıktan sonra USB'yi bilgisayara takın.

PC açılırken F12 tuşuna basın. (Boot Tuşu, sizde farklı bir tuş olabilir. En yaygını F12'dir. Sizde olmuyorsa şu konuya bakabilirsiniz: Boot Menüsü Kısayol Tuşları Veritabanı)

Oradan USB belleğinizi seçip temiz kurulumu başlatın.

Tüm hard disklerinizi biçimlendirin.

İşlem bu kadar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı