Windows 10 yüklemesi başarısız oldu

EmirhanKaradeniz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben yıllardır Windows 8.1 kullanıyordum fakat son zamanlarda işime pek yaramıyor. Bende Windows 10 kurmaya karar verdim başta her şey iyi gidiyordu ama bilgisayarı yeniden başlatma aşamasına geldiğinde Windows 10 yüklemesi başarısız oldu diye bir hata veriyor. Sürücüde yeterli alan var. Sistem gereksinimlerini de karşılayan bir sisteme sahibim. Birçok araştırma yaptım fakat sorunu çözemedim. Bilgisi olan var mı?

Merhaba ben yıllardır Windows 8.1 kullanıyordum fakat son zamanlarda işime pek yaramıyor. Bende Windows 10 kurmaya karar verdim başta her şey iyi gidiyordu ama bilgisayarı yeniden başlatma aşamasına geldiğinde Windows 10 yüklemesi başarısız oldu diye bir hata veriyor. Sürücüde yeterli alan var. Sistem gereksinimlerini de karşılayan bir sisteme sahibim. Birçok araştırma yaptım fakat sorunu çözemedim. Bilgisi olan var mı?

Genellikle 0X tabanlı bir kod bulunur bu kodu bize gönderir misiniz?

Hata kodu.

hocam bende böyle bir kod çıkmıyor sadece windows 10 yüklemesi başarısız oldu diye bir uyarı metni alıyorum.
Aldığım hata aynen böyle.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (17).png
    Ekran Görüntüsü (17).png
    2,5 KB · Görüntüleme: 73
Yükseltme şeklinde yapıyorsunuz sanırım.

Eğer olmuyorsa temiz kurulum ile deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı