Windows 10 Yüksek CPU Kullanımı

Sorunlu11

Hectopat
Arkadaşlar Windows 10'da görev yöneticisine bakınca yüzde 90 işlemci kullanımı var ama kullanan programların kullandıgı oranlar daha düşük.
İşlemcim: E2160 1.80 GHz 2 Çekirdek 32 bit

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
League of legends tek başına %60 gibi bir oran tutuyor. Diğer işlemlerde oran çok düşükte olsa çok fazla işlem var Win 10 ağır geliyor olabilir. Eğer kullanabilirsen linux tavsiye ederim şuan bende zayıf olan bilgisayarımda linux mint dağıtımını kullanıyorum.

League of legends tek başına %60 gibi bir oran tutuyor. Diğer işlemlerde oran çok düşükte olsa çok fazla işlem var Win 10 ağır geliyor olabilir. Eğer kullanabilirsen linux tavsiye ederim şuan bende zayıf olan bilgisayarımda linux mint dağıtımını kullanıyorum.
anladım ben sadece sorunu bulmaya çalışıyorum windows 7 de böyle bir sorun yoktu

İkisinin de sistem gereksinimleri aynı (İşlemci olarak). Sistem özelliklerinde 1Ghz ve üstü işlemci demesi her işlemciyle tam performans alabileceğiniz anlamına gelmez.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı