Windows 10 Yüksek RAM Kullanımı

EmomaxD

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Windows 10 kullanmaktayım Görev Yöneticisinin fotoğraflarını ekledim. Windows Defender, Nvidia ile alakalı bir kaç sorum olacak.

Windows Defender kullanıyorum bunu istediğim zaman tek tıkla kapatıbileceğim, istediğim zaman yeniden açabileceğim bir ayarı var mı? Fazla uğraştırmadan örneğin internet üzerinden bilinmedik bir siteden yükleme yapacaksam açacağım, bunun dışında güncellemelerini yapacağım.

Geforce Experience ise çok fazla RAM tüketiyor, yine bu hizmeti normal şartlarda durdurabiliyor muyum? Msconfig üzerinden kapattığım zaman yeniden açmak istediğimde yeniden ekran kartı driverını ve bunun yanında GeForce Experience'yi kuruyor.
İsteğime bağlı yine sadece optimizasyon yapacaksam veya oyun içi video kaydı alacaksam açmak istiyorum bu şekilde kullanmam mümkün mü?

Windows sürümüm en güncel 1903'e güncelledim, ondan sonra gelen bir iki tane güvenlik güncellemesini de yaptım.
15.06.2019 - 13.58

Screenshot_2.png
Screenshot_4.png
Screenshot_5.png
Screenshot_6.png
Screenshot_7.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı