Windows 10'a Geçilmeli mi?

Daha fazla  
Orijinal 8.1 Windows'um var. Bu gün Windows 10 geçmem için bildiri geldi. Merak ettim bazı sorular var.
1.) Yükseltme işleminden sonra herhangi bir hata sorunla karşılaşır mıyım? ( PC'de her şey güncel şu an )
2.) Driverlarimi tekrar yüklemek zorunda mıyım? Oyunlarımın açılmama gibi sorunu olur mu mesela?
3.) Windows 8.1'e tekrar geçmek istersem geçme imkanım var mı?
4.) Son olarak Windows 10'u ne kadar süre kullanabileceğim sınırsız mı?
Herkese cevapları için teşekkürler.
Sorun yaşayan hata yaşayan arkadaşlar var. Windows 8.1'e geri nasıl geri dönebilirim diye konu açanlar var. Pişman olmak istemiyorum yükleyip de. Lütfen yardımcı olun. Sizce yüklemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle geçmelisin.
1)Büyük ihtimalle karşılaşmayacaksın; bende bir sorun olmadı.
2)Tüm driverların duruyor,silinme gibi bir şey yok. Ama önerim grafik kartının Windows 10 için yapılmış yeni sürücüsünü kurman.
3)1 ay boyunca Windows bu imkanı sunacak. Ama bir ay sonra fikrim değişebilir diyorsan Pc imajını Usb' ye alabilir, istediğin zaman geri dönebilirsin.
4)Sınırsız olur, emin ol. Microsoft hiç yüzüstü bırakmadı bizi şimdiye kadar; yine aynı olur.

Sorularınızı sırayla cevaplıyayım:
1.) Hayır herhangi bir sorunla karşılaşacağınızı zannetmiyorum.
2.) Eğer sadece yükseltme yaptıysan hayır olmaz.
3.) Windows 10'a geçiş yaptıktan sonra oluşan windows.old klasörü ile geçiş yapabilirsin.
4.) Ömür boyu kullanabilirsin.
Sonuç olarak bence kesinlikle Windows 10'a geçmelisin.

bazı problemleri sıradan ev kullanıcıları anlayamayabiliyor Windows 10 da problem var mı diye soruyorsan yüzlerce problem var gece gündüz çalışıp düzeltmeye çalışıyorlar ancak bu problemlerin ne kadarı seni etkiler
ya da farkına varabilir misin bilemem senin bilgisayar başında ne yaptığına bağlı..... arkadaşların dedikleri gibi geri dönmek çok zor değil yükle beğenmezsen benim gibi geri dönersin

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı