Windows 10'a Geçme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Doruk Özcan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, her yerde Windows 10'un övüldüğünü gördüm. Çoğunluk bölüm fanboylardı. Ben de onlar yüzünden bir hataya düşmek istemedim, burada sizlere sormak istedim. Bilgisayarım Acer 5745G - Nvidia GT 420M Ekran Kartı - Intel i5 460M 2.53 GHZ(Turbo Boost ile 2.72 GHZ) İşlemci - 6 GB RAM. Ben bu bilgisayarı genellikle oyun için kullanıyorum ve Windows 10'da performans artışı yaşar mıyım ? Driver sorunu çeker miyim ? Oyunlarda uyumsuzluk sorunu yaşar mıyım ? Bir bilgisi olan arkadaşlar lütfen bilgilendirebilirler mi ? Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla oyunlarda daha fazla fps alınıyormuş. Ama genede beklemenizi tavsiye ederim.

Herhangi bir sıkıntı şu an yaşamadım. Geçebilirsin.

Left 4 Dead 2'de bir moda girdiğin zaman mod açılır açılmaz oyun kapanıyor. Ne yaptıysam çözümünü bulamadım. Left 4 Dead 2 oynuyorsanız geçme derim.

Anladım. Windows 7'de sabit kalmak en mantıklı seçim olacaktır yani, teşekkürler. :)

Az önce windows 8.1 e geri döndüm. Ses sorunu yaşıyordum her türlü çözüm denedim fakat düzelmedi. Onun dışında herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Ben de 8.1`e geri dönmek istiyorum. Oyunlarda kasma ve fps düşüklüğü var.

Bilgisayar kullanmayı bilmeyenler XP'de de kalabilir. Bilinçli Technopat kullanıcıları bu başlığı açıp sormazlar bile.

Windows 10'a yükseltme ile geçenler Windows 7/8/8.1 'deki bozuk ayarları ve uygulamaları da Windows 10'a taşır. Bu yüzden bazı performans ve hata sorunları karşılaşabilir.

Yükseltme ile Windows 10'a geçip lisansını MEGA bu araçla lisansınızı alıp kaydedin. Ardından temiz bir Windows 10 kurun.

Hatalı sürücü yüklememek içinse program kullanmayın. Bulamadığınız sürücüleri konu olarak açın, yardımcı olalım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı