Çözüldü Windows 10'da açık uygulamalar çalışır halde gizlendi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WRDX9

Yoctopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bu olay az önce başıma geldi ve biraz araştırmama rağmen çözümü bulamadım, bu yüzden PC'yi yeniden başlatmak zorunda kaldım. Kısaca anlatmak gerekirse bir işle meşguldüm ve Chrome, WordPad ve PC'deki bazı fotoğraflar arasında Alt+Tab yaparak gidip geliyordum. Bir ara masaüstüne dönmek için Windows+D yapacaktım fakat yanlışlıkla oradaki birkaç farklı tuşa aynı anda bastım. Açık olan tüm uygulamalar bir kitabın sayfası çevrilir gibi yavaşça yana kaydı ve kayboldu. Beni boş masaüstüne attı fakat arkadan videonun sesi geliyordu.

Sanırım kullanım kolaylığı sağlayan özelliklerden biri ama ben yeni fark ettim. Daha sonra aynısını yapmak istesem de yapamadım, birisi bunun yöntemini söyleyebilir mi?

Çözüm
Diğer masaüstüne geçmiş olabilir. Diğer masaüstünü kontrol ettiniz mi?
Yani CTRL + Windows + ➞
Veya
Yani CTRL + Windows + ⬅
Yani CTRL + Windows + ➞
Veya
Yani CTRL + Windows + ⬅

Son düzenleme:
Çözüm
Win + Tab tuşuna basmayı dener misin ? Aklıma ilk bu geldi.
Farklı bir şey sanıyordum ama aslında bu yöntem de varmış, dikkat edemedim. Teşekkürler
Yani CTRL + Windows + ➞
Veya
Yani CTRL + Windows + ⬅
Evet bu, teşekkürler. Ben CTRL+Windows+D yapmışım, bu yüzden kaybolmuşlar. Ayrıca kombinasyonu yön tuşları ile yapınca sorunsuz çalışıyor fakat D tuşunu kullanınca sadece ileri gidiyor, geri gidemedim nedense. Tekrardan teşekkürler, baya geç oldu ama bu yöntem işime yarayacak.

Farklı bir şey sanıyordum ama aslında bu yöntem de varmış, dikkat edemedim. Teşekkürler.

Evet bu, teşekkürler. Ben CTRL+Windows+D yapmışım, bu yüzden kaybolmuşlar. Ayrıca kombinasyonu yön tuşları ile yapınca sorunsuz çalışıyor fakat D tuşunu kullanınca sadece ileri gidiyor, geri gidemedim nedense. Tekrar teşekkürler, bayağı geç oldu ama bu yöntem işime yarayacak.

Konunun kilitlenmesi için raporlar mısınız? 👍

Geri
Yukarı