Windows 10'da hiçbir program çalışmıyor

Mert Polatt

Kilopat
Daha fazla  
Masaüstü bilgisayarıma Windows 10 temiz kurulum yaptım. Kurulumdan sonra gereksiz Microsoft uygulamalarını bu rehberden yararlanarak kaldırdım ve host dosyasını düzenleyip yeniden başlattım. Bilgisayar açıldığında hiç bir program çalışmıyordu. Aldığım hatayı gösteren ekran görüntüsü ektedir. Kurulum sonrası hazırladığım bootable USB'yi biçimlendirmiştim. Tekrardan bootable bir USB oluşturmak için Rufus, Win32 Disk Imager gibi pek çok programı denedim ama hiç biri açılmıyor, hatta Notepad bile açılmıyor şu anda. Elimde Macbook var ve bildiğim kadarıyla Macbook ile Windows için bootable bir USB oluşturulamıyor. Konu hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden tüm cevaplar için teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 33
Os X'te Bootcamp yardımcısı ile oluşturabilirsin veya Balena Etcher'i kullanabilirsin, Control Panel>User Accounts>Change your account type'tan Administrator yapın veya CMD'yi açın>control userpasswords2>(açılan perncerede)Group Membership>Other>Administrator seçeneklerini seçin (daha doğrusu dili İngilizce olan bir bilgisayarda böyle, Türkçe'de de bunların çevirileri geçerli fakat siyahla belirttiğim yeri değiştirmeden CMD'ye kopyalayacaksınız).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı